Образец заявления о признании вкладчика кредитором банка

  
Вопрос:    У меня был депозитный вклад в банке, в котором введена временная администрация. Думаю, банк будет ликвидирован. Установлена ли форма обращения в банк о признании кредитором?

Ответ:    Вкладчики, вклады которых превышают 200 тысяч гривен, имеют право предъявить кредиторские требования к банку. Обязательной формы заявления для признания вкладчика кредитором банка нет. Пишется в произвольной форме. Предлагаю вашему вниманию образец такого заявления.

 

Публічне акціонерне товариство 
«БАНК ФОРУМ»

 

 

Уповноваженій особі фонду
гарантування вкладів фізичних осіб
на ліквідацію в ПАТ «БАНК ФОРУМ»
Соловйовій Н.А.

 

 

Іващенка Івана Івановича
адреса: м. Київ, вул. ХХХХХХ
паспорт ХХХХХХ,
ідентифікаційний номер ХХХХХХ

 

 

ЗАЯВА
про визнання кредитором

 

Між мною і ПАТ "БАНК ФОРУМ" 15 квітня 2013 року укладено Договір банківського вкладу №ХХХХХ на суму 100000 (сто тисяч) Євро строком до 21 квітня 2014 року під 8 процентів річних.
20 червня 2014 року в офіційному друкованому органі - газеті «Голос України» № 117 було опубліковано оголошення про те, що відповідно до Постанови Правління Національного банку України № 355 від 13 червня 2014 р. «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Публічного акціонерного товариства «БАНК ФОРУМ» Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 16 червня 2014 року №49 про початок здійснення процедури ліквідації ПАТ «БАНК ФОРУМ» з 16 червня 2014 року.
Згідно п. 5 ст. 45 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» протягом 30 днів з дня опублікування відомостей про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку та призначення уповноваженої особи Фонду кредитори мають право заявити уповноваженій особі Фонду про свої вимоги до банку.
А тому вважаю за необхідне подати письмову заяву з майновими вимогами до ПАТ «БАНК ФОРУМ».
На підставі вищевикладеного, прошу включити мене до реєстру кредиторів з метою повернення грошових коштів згідно Договору банківського вкладу №ХХХХХ від 15 квітня 2013 року, а також повідомити мене додаткового про час і місце виплат.

Додатки:
1. копія паспорта.
2. копія ідентифікаційного коду.

 

_____________ І.І.Іващенко

Модная одежда, взыскание алиментов, стягнення аліментів, Адвокатские услуги, Юридичні послуги