Внесені зміни до законів щодо діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

  2014-04-01 11:12:32

29 березня 2014 року набрав чинності Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання діяльності юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців.

Заслуговують на увагу зміни до Господарського процесуального кодексу України із новою редакцією статті 67 щодо заходів до забезпечення позову. Господарський кодекс, Закони "Про господарські товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" доповнені положеннями стосовно ліквідації суб'єктів господарювання та проведення реєстраційних дій щодо цього, прописана процедура проведення відміни реєстрації юрособи (фізичної особи-підприємця) згідно рішення суду.

Кримінальний кодекс України доповнено двома новими злочинами: підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців (стаття 205-1) і протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації (стаття 205-2). Вважаю, що запровадження кримінальної відповідальності за такі дії спрямоване, у першу чергу, аби захистити права власників бізнесу від неналежних дій найманих керівників підприємств.

Элитная бижутерия, Розірвання шлюбу, Расторжение брака, Юридические услуги, Адвокатські послуги