Залишено без змін постанову суду щодо нікчемності договору банківського вкладу

  2017-06-21 11:45:30

Київський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення скаргу Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПуАТ «Дельта банк» на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва у справі щодо скасування рішення про визнання нікчемним договору банківського вкладу. Постанову суду першої інстанції залишено без змін.

Апеляційний суд визнав необґрунтованими доводи апелянта про нікчемність укладеного позивачем договору банківського вкладу з тих підстав, що кошти на рахунок позивача були перераховані від третьої особи. Вказаний договір, за оцінкою апеляційного суду, не містить жодних покликань на його індивідуальність. Відповідачем не доведено, які саме переваги чи пільги передбачені цим договором, які відносять позивача до привілейованого статусу. Невиконання посадовими особами банку постанови Національного банку України про віднесення банку до категорії проблемних не є саме по собі підставою для висновку про нікчемність договору банківського вкладу.

Зі змістом ухвали апеляційного суду можна ознайомитись тут http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/67242918

Із текстом постанови Окружного адміністративного суду м. Києва можна ознайомитись за лінком http://reyestr.court.gov.ua/Review/66219270

Представником позивача у цій справі є адвокат Стеценко Юрій Володимирович.


Элитная бижутерия, Розірвання шлюбу, Расторжение брака, Юридические услуги, Адвокатські послуги