Справа про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення

У інтересах клієнта гр. С мною було підготовлено адміністративний позов, а також надано правову допомогу у справі про скасування постанови, винесеної інспектором ДПС про притягнення гр. С до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості.

Постановою Шевченківського районного суду м. Києва від 19 березня 2010 року позов гр. С задоволено в повному обсязі: скасовану постанову в справі про адміністративне правопорушення, винесену інспектором ДПС, про протягнення гр. С до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 122 КУпАП та закрито провадження у справі про адмніністративне правопорушення на підставі п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП.
Рішення суду вмотивовано тим, що інспектором ДПС вимірювалась швидкість руху автомобіля приладом «Беркут», ідентифікаційний номер приладу не зазначений. Інспектором не надано фото- або відеодоказів належності виміряної швидкості транспортному засобу, на якому їхав гр. С, не надано пояснень свідків, не відображено локалізацію місця руху автомобіля. Через це суд визначив, що постанова та протокол про адміністративне правопорушення, винесені інспектором ДПС, не можуть бути достатніми доказами вчинення правопорушення водієм гр. С.
Постанова суду набрала законної сили.

Элитная бижутерия, Розірвання шлюбу, Расторжение брака, Юридические услуги, Адвокатські послуги