Справа про скасування приватизації земельної ділянки і виселення


У 2004 році Головне управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації звернулось до Дарницького районного суду м. Києва із позовом про скасування рішення Київської міської ради про приватизацію земельної ділянки щодо надання гр. Ч у приватну власність земельної ділянки та виселення із приватного житлового будинку. Позов вмотивований тим, що належний гр. Ч приватний житловий будинок підлягає знесенню, оскільки 3-й мікрорайон житлового масиву «Позняки» Дарницького району м. Києва передано позивачу для житлового будівництва.

Відповідач гр. Ч, інтереси якого я представляв, подав зустрічний позов до Головного управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації і Комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» про усунення перешкод у користуванні будинком та земельною ділянкою. Мною було заявлено ряд клопотань про витребування від забудовників документів про вилучення належної гр. Ч земельної ділянки для суспільних потреб, щодо проведення будівельних робіт та ін. Цікавим видається той факт, що забудовник КП «Житлоінвестбуд-УКБ» не зміг надати до суду проект забудови території 3-го мікрорайону житлового масиву «Позняки» Дарницького району.

У подальшому Головне управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації подало до суду заяву про залишення позову без розгляду, яка була задоволена судом. 13 липня 2010 року позовні вимоги гр. Ч задоволено судом повністю: зобов’язано Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» і Головне управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації не чинити перешкод гр. Ч у користуванні земельною ділянкою і будинком, а також зобов’язано КП «Житлоінвестбуд-УКБ» провести дорогу із асфальтним покриттям для проїзду до будинку та земельної ділянки гр. Ч. Ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 2 грудня 2010 року рішення суду першої інстанції залишено без змін.Споріднені публікації, за тегами:     Цивільне законодавство   
Элитная бижутерия, Розірвання шлюбу, Расторжение брака, Юридические услуги, Адвокатські послуги