Засуджено за умисне убивство

  2020-01-24 08:14:43

У справі про умисне вбивство адвокат Стеценко Юрій представляв інтереси потерпілої - дружини убитого.
За обставинами справи обвинувачений і потерпілий перебували на кухні у квартирі. Під час сварки між ними обвинувачений наніс 9 поранень кухонним ножем, 2 із яких у область серця.

У момент вбивства в квартирі перебували дружина обвинуваченого із 15-річним сином і троє неповнолітніх дітей убитого.

Обвинувачений наполягав, що захищався від ударів потерпілого, удари ножем наносив навідмаш, лише щоб захиститися, не пам'ятає скільки разів і куди наносив удари.

Допитаний у суді 12-річний син убитого показав, що бачив, як у бійці проти його батька брали участь дружина і син обвинуваченого. Ті заперечували, сказали, що вийшли з кімнати, як почули шум і почали розбороняти бійку, ножа не бачили. У показаннях і мати, і син плутались. Видно було, що домовились про показання.

У виступі у дебатах адвокат Стеценко вказав, що обвинувачений мав можливість покликати на допомогу дружину і сина підлітка, міг вийти з кухні, зайти до кімнати, де були дружина з сином і викликати поліцію. Він цього не зробив. Випадково нанести дві рани однакової глибини в грудну клітину, а отже з однаковою силою, не можна. Такого роду рани не можна спричинити, якщо наносити удари навідмаш. Такі рани є свідченням умисного протиправного заподіяння смерті.

Вирок суду: визнано винуватим у скоєнні умисного вбивства і призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі, частково задоволено позов дружини і двох дітей про стягнення з обвинуваченого моральної шкоди по 300 тисяч грн. кожному (див. за лінком http://reyestr.court.gov.ua/Review/82582051).

Элитная бижутерия, Розірвання шлюбу, Расторжение брака, Юридические услуги, Адвокатські послуги