Стосунки між опікунами не впливають на зміст опіки

  2017-10-02 11:37:45

Апеляційний суд м. Києва розглянув апеляційну скаргу на рішення Святошинського районного суду м. Києва у справі про визнання особи недієздатною і встановлення опіки.

Заінтересована особа (донька особи, визнаної судом недієздатною) у апеляційній скарзі посилалась на укладений договір довічного утримання між нею і батьком, на неприязні стосунки між батьком і заявником, якого разом із апелянтом призначено судом опікунами.

Інтереси заявника (сина особи, визнаної судом недієздатною) у цій справі представляв адвокат Стеценко Юрій.

Апеляційний суд визначив у мотивувальній частині ухвали: «Твердження апелянта про неврахування судом наявності укладеного договору довічного утримання не може братись до уваги, оскільки наявність такого договору не може впливати на вирішення питання про призначення опікунів над недієздатною особою. Також не може бути самостійною підставою для відмови у призначенні заявника опікуном посилання апелянта на погані стосунки між батьком і братом. При цьому, слід зазначити, що за обставин справи та з пояснень представників заявника та заінтересованої особи вбачається, що складні стосунки є саме між заявником та заінтересованою особою, проте їх неприязні стосунки одне до одного не можуть впливати на можливість призначення їх обох опікунами над їхнім недієздатним батьком, з метою якнайефективнішого захисту його прав та інтересів. Таким чином, доводи апеляційної скарги висновків суду не спростовують та на законність рішення не впливають».

Апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу і залишив без змін рішення Святошинського районного суду м. Києва.

Элитная бижутерия, Розірвання шлюбу, Расторжение брака, Юридические услуги, Адвокатські послуги